ofertaszkolen_01
WINTER Driving
ECO Driving
SAFE Driving
OFF-ROAD Driving
SECOND Driving
DEFENSIVE Driving
mapa
Użytkowników : 2
Artykułów : 21
Odsłon : 134947

 DSC_6236mae

Szkoły i akademie bezpieczne jazdy są najwłaściwszym miejscem przygotowania kierowców do sezonu zimowego, bo nawet najżarliwszy trening bez odpowiedniej wiedzy może stać się przyczyną pogłębienia błędów a nie ich wyeliminowania.

Przyczyną wielu wypadków w okresie zimowym jest brak umiejętności poruszania się po nawierzchni śliskiej. Spokojna i wolna jazda jest przyczyną błędów popełnianych w trakcie prowadzenia pojazdu- usypia, bowiem naszą czujność.

Więcej…

 

ecodriving5To kurs inteligentnej techniki jazdy samochodem, która pozwala zmniejszyć zużycie paliwa, emisję gazów cieplarnianych i liczbę wypadków drogowych.
EKOjazda to sposób prowadzenia pojazdu wykorzystujący technologię nowoczesnych silników i pojazdów hybrydowych. Oznacza ona płynną i bezpieczną jazdę przy właściwie dobranych obrotach silnika.
Do szkolenia Ekojazdy używamy również EKOsymulatora jazdy.

Więcej…

 

safedriving1Ryzyko związane z ruchem drogowym bierze się z błędów ludzi –kierujących i pieszych; świadomość tych błędów i umiejętność ich unikania jest najskuteczniejszym sposobem poprawy bezpieczeństwa na drogach.
Sztuka bezpiecznego kierowania wymaga określonych reguł.
Problem polega na tym, że jeździć bezpiecznie trzeba- i umieć- i chcieć.

Więcej…

 

offroaddriving2SZKOLENIE Jazdy Terenowej.
Szkolenie rozpocznie się częścią teoretyczną. Następnie część praktyczną, najpierw w łatwym, później w coraz to trudniejszym naturalnym górskim terenie
(hałdy, nasypy kolejowe, trakty leśne i polne, bezdroża). Szkolenie przewiduje również jazdę po drogach publicznych o nawierzchni bitumicznej z uwzględnieniem zagadnień związanych z bezpieczeństwem.

Więcej…

 
seconddriving1Aby zostać dobrym i bezpiecznym kierowcą nie wystarczy zdać egzamin na prawo jazdy. Umiejętności kierowcy weryfikują każdego dnia tysiące sytuacji na drogach. Niektóre z nich można przewidzieć. Mimo tego zdarzają się sytuacje nieprzewidywalne. Opanowanie techniki jazdy pozwala jednak na wyrobienie odruchów, które przydają się w sytuacjach zagrożenia i pomagają bezpiecznie podróżować.

Więcej…

 

defensivedriving1Celem jazdy defensywnej jest redukcja ryzyka na drodze poprzez świadome unikanie niebezpiecznych sytuacji powodowanych przez złe warunki drogowe oraz błędy innych użytkowników dróg. Szkolenie to jest przeznaczone dla kierowców posiadających umiejętności ponad podstawowe zarówno w poruszaniu się po drogach jak i mechanicznym posługiwaniu się pojazdem. Znajdz swoje "bezpieczne" miejsce na drodze i sprawdź czy jesteś kierowcą defensywnym.

Więcej…