ofertaszkolen_01
WINTER Driving
ECO Driving
SAFE Driving
OFF-ROAD Driving
SECOND Driving
DEFENSIVE Driving
mapa
Użytkowników : 2
Artykułów : 21
Odsłon : 138060

quadamipogorach1Marzysz o solidnej dawce adrenaliny? Weż udział w pełnej przygód malowniczej wyprawie po zakątkach Gór Sowich. Do dyspozycji jest pięć jednoosobowych quadów Yamahy i Kawasaki. Po szkoleniu z zakresu bezpieczeństwa ustalimy trudność trasy według poziomu Twojej kondycji, odwagi i zaawansowania. Te nowe i mocne maszyny z automatycznymi skrzyniami biegów przewiozą cię przeż trudne scieżki pobliskich lasów, wartkie strumienie tutejszych rzek i potoków oraz zawiozą w malownicze plenery górskich polan.

 

goracyfotelevent1Gorący fotel to pełna emocji przejażdżka rajdowym samochodem Rajdowego Mistrza Polski po zamkniętym odcinku drogi o nawierzchni szutrowej lub asfaltowej. Uczestnicy wcielają się w rolę pilota, co gwarantuje im ekstremalne wrażenie. Wysiadając z rajdowej wersji Peugeota, Subaru, Mitsubishi lub Citroena mówią często o doświadczeniu najbardziej ekscytujących doznań w życiu.

Więcej…

 

driveday1Głównym celem spotkania jest dostarczenie uczestnikom pozytywnych emocji i doskonalenie technik jazdy samochodem, a celem pośrednim imprezy jest stworzenie możliwości do lepszego poznania się od strony poza zawodowej oraz pozytywne połączenie emocjonalne poprzez wspólne działania i zabawę.
Nie wszyscy kierowcy muszą być mistrzami kierownicy, wystarczy, że będą dobrymi rzemieślnikami. Stąd wypływa wniosek, że najważniejszy jest trening- nie sportowy czy rajdowy, ale świadome zdobywanie umiejętności postępowania za kierownicą w szczególnie trudnych warunkach.

 

Więcej…

 

safedriver4Konkurs dla kierowców twojej firmy, który wyłoni najbezpieczniejszych z pośród nich.
Pierwszy etap to sprwdzenie teoretycznej wiedzy z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym(test prawa jazdy), ekojazdy i udzielania pierwszej pomocy(na fantomach).
Drugi etap to sprawdzian umiejętności praktycznych kierowania pojazdem polegający na technicznych próbach przejeżdzanych na czas i punkty karne.

Więcej…